Get Adobe Flash player
Archiwa

Oświadczenie Piotra Lisieckiego

Szanowni Państwo, Drodzy Fani i Przyjaciele,

W związku z lawiną pytań dotyczącą mojej rezygnacji z nominacji do udziału w festiwalu Top Trendy, pragnę oświadczyć, iż podane w oficjalnym oświadczeniu Organizatora „względy osobiste” nie są spowodowane żadną tragedią rodzinną, działaniem Siły Wyższej lub jakąkolwiek niechęcią z mojej strony.

Nominacja do udziału w konkursie Trendy jest dla mnie dużym zaskoczeniem i wyróżnieniem. Przygotowanie się do występu w tak prestiżowej imprezie pochłonęłoby dużo czasu, którego ostatnio bardzo mi brakuje. Z tego też powodu, moja menedżerka była zmuszona wycofać mnie z kilku bardzo ciekawych imprez zamkniętych odbywających się w tym czasie, za co niezmiernie przepraszam.

Mój niespodziewany sukces w finale programu „Mam Talent”, który zawdzięczam właśnie Wam, praca nad debiutancką płytą „Rules changed up” oraz trasa koncertowa promująca album, pochłonęła mnie bez reszty przez ostatnie 6 miesięcy. Odbiło to się na moich absencjach w szkole i zaległościach w materiale edukacyjnym. Będąc uczniem drugiej klasy liceum, w najbliższym czasie muszę poświęcić się tylko nauce i nadrobieniu zaległości, aby otrzymać promocję do klasy maturalnej. Trzymajcie kciuki.

Pozdrawiam serdecznie, Piotr Lisiecki