Get Adobe Flash player
Archiwa

Agnieszka Chylińska pierwsza zagra w The Sims 3!

Sims3Premiera najnowszej części The Sims już 5 czerwca. Pierwszą osobą, która zagra w The Sims 3 będzie Agnieszka Chylińska – polska wokalistka rockowa.
Agnieszka jest wielką fanką serii The Sims i gra w nią niemal od dziesięciu lat. Przygodę z grami symulacyjnymi tworzonymi przez wizjonera Willa Wrighta Agnieszka zaczęła w 2000 roku, wraz z premierą pierwszej części The Sims. Współpracowała też z Electronic Arts przy premierze drugiej części gry w 2004 roku. Jej postać została odwzorowana w The Sims 2 – gracze mogli pobrać z Internetu awatar artystki. Agnieszka będzie ważną postacią w świecie The Sims 3. Jako pierwsza osoba w Polsce przetestuje grę i podzieli się wrażeniami ze społecznością graczy.
Gra The Sims, w którą gram z powodzeniem od momentu pojawienia się jej pierwszej odsłony w 2000 roku to moje drugie życie. Świat Simów to dla mnie fantastyczna przygoda, która pozwala mi pamiętać o tym, że wciąż mimo upływającego czasu zachowałam w sobie zwariowane dziecko. Cieszę się, że Electronic Arts zaproponowało mi bycie ambasadorem gry w Polsce. To ukoronowanie mojej drogi, jako wiernego gracza.

Seria The Sims wymyślona i rozwinięta przez legendarnego twórcę gier Willa Wrighta (twórca m.in. serii Sim City, SPORE) cieszy się w Polsce niesłabnącą popularnością od wielu lat.
Do tej pory już 4 razy była hitem roku w salonach empik. W 2003 roku nagrodę dla najlepiej sprzedającej się gry zdobył dodatek do pierwszej części The Sims: Gwiazda, w 2004 – gra The Sims 2 a w 2005 – dodatek The Sims 2: Na studiach. Natomiast zestaw The Sims 2 Double Deluxe (gra podstawowa z dodatkiem Nocne życie i akcesoriami Impreza) została wyróżniona nagrodą Bestseller Empiku 2008. W kwietniu 2008 roku została sprzedana na świecie 100 milionowa gra z serii The Sims. Na gwiazdkę 2008 sprzedała się w Polsce milionowa płyta ze znaczkiem The Sims 2. Polska jest jednym z największych krajów w Europie, jeżeli chodzi o liczbę graczy w The Sims. Ta symulacja życia ma w naszym kraju wielu aktywnych fanów, gromadzących się w społecznościach internetowych.